Hamal Hamdullah

Hamal Hamdullah

Muratpaşa, Antalya
0.0 HAMAL VİTRİN Henüz Yorum Yapılmamış. /
2021/01/hamal-hamdullah.jpg 2021/01/hamal-hamdullah_1.jpg 2021/01/hamal-hamdullah_2.jpg 2021/01/hamal-hamdullah_3.jpg 2021/01/hamal-hamdullah_4.jpg 2021/01/hamal-hamdullah_5.jpg 2021/01/hamal-hamdullah_6.jpg 2021/01/hamal-hamdullah_7.jpg
Firma Hakkında

Antalya Hamal Hizmeti Veriyoruz Şehir içerisinde Kamyonet ile Taşıma Mobilya Sökümü Montajı işlerinizde Hizmetinizdeyiz.

  • Kamyon ve Tır Hamaliye İşleri Yapılır.
  • Kat İçi Eşyalarınız İtina İle Taşınır.
  • Binadan Binaya Eşya Taşıması Yapılır,
  • Yüksek Katlar İçin Asansör Kurulumu Yapılır.
  • Il Ve İlçelere Eleman Mobilyacı Servisimiz Mevcuttur.
  • Ayrıca Günü Birlik Eleman Takviye-Destek Personellerimizle Hizmetinizdeyiz.

Antalya şehri içerisinde evden eve taşımacılık sektöründe hizmet verdiği her noktada ileri düzey geliştirdiği teknolojiler sayesinde en hızlı hizmeti vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarının her detayını özenle değerlendirip kusursuz bir hizmet vermek için üstün çaba sarf edilmektedir.

Hizmetin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmişin acele bir şekilde nakliye hizmetinin tamamlanması anlamına gelmemektedir. Planlı ve programlı bir çalışma sonrasında evden eve taşımacılık hizmeti hem sorunsuz, hem de hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir. 

Nakliye hizmetinin başlangıç aşamasında bir gün önceden evinize gelecek olan uzman personelimiz taşınacak olan eşyaları tek tek not etmekte ve bir ön rapor hazırlanmaktadır. Taşıma işleminin gerçekleşmesinden bir gün önce alınan bu notlara göre paketleme ekibi tarafından eşyalara uygun olacak paketler önceden hazırlanmaktadır. 

Taşıma ekibimiz taşınacak olan boş ev içinde bir ön hazırlık gerçekleştirmektedir. Eski evden yeni eve getirilecek olan eşyaların nerelere konulacağı konusunda ön tespitlerde bulunan ekibimiz, taşımacılık esnasında zaman kaybı oluşturabilecek tüm detayları ortadan kaldırmaktadır.

Firma Özellikler
K1
Firma Hizmetler
Asansörlü Nakliyat
Hamal Hizmeti
Kamyonet Nakliye
Firma Yorumlar
0.0 Henüz Yorum Yapılmamış.
Yorum Yazın